Táborová hra Divoký západ

Celá naše táborvá hra představovala město Divokého západu nazvané Deadwood City (město mrtvého lesa) coby hlavní město státu amerického Kansas. Ve městě pochopitelně nemohly chybět stavby jako Saloon, General Store, Slow Pub, Spa, Sheriff a další. Město mělo svého šerifa Matta Garse (vedoucí tábora), doktora, soudce apod. Snahou bylo téměř veškeré věci vztahující se k fungování tábora převést do stylu Divokého západu. Pro tento styl jsme po dobu tábora používali spíše anglického označení WILD WEST.


Chci vidět popis táborové hry Divoký západ


Teeda! Kdybych o týhle stránce věděl tak před pěti lety…Je to fakt super, myslím, že pro naše oddíly zakoupím všechny hry a skončí nám trápení s vymejšlenim programu…Díky za to, jste super!!!Radek

Fotky z táborové hry Divoký Západ


Divoký západ – kolonizace území a stavba města

Táborová hra měla rámcovou podobu stavby nových měst. Jednotlivé skupiny táborníků se staly kolonisty svých vlastních nově založených měst. Po úvodní hře každá skupina získala trojrozměrný plán území na desce 70×70 cm, přidělený ke stavbě města. V průběhu tábora šlo především o zisk dolarů a surovin na stavbu dalších budov ve svém městě. Každá budova byla ale kromě surovin potřebných ke stavbě a dolarů na její zakoupení podmíněna také obyvatelem budovy. Obyvatelem se stal jeden z členů skupiny, který splnil znalostní podmínky k dané budově. Tímto se nám do stavby budov podařilo poměrně snadno zakomponovat plnění různých odborek, znalostních stupňů, dovedností apod. 

 

Táborová hra Divoký západ – obrázky ke hře

 


Chci vidět popis táborové hry Divoký západ


Diplomy k táborové hře Divoký Západ

identaTáborová hra Divoký západ