Nabídněte vaši táborovou hru ostatním

Kompletně zpracovaná táborová hra

Nabídnětě vaši kompletní táborovou hru ostatním. Získejte výměnou dvě hry dle vlastního výběru ZDARMA.

 

O jaké táborové hry máme zájem?

1) Atraktivní téma táborové hry

Návštěvníci tohoto webu mají zájem o táborové hry s atraktivní tématikou. Hry na motivy známých filmů a témat, oblíbených knížek nebo dětských seriálů. Táborová hra na téma „Strastiplné příběhy místního pařezu“, „Putování koťátek“ apod bohužel nikoho nezajímá a nikdo si ji nekoupí. Podívejte se, o které táborové hry je největší zájem.

2) Zpracování táborové hry pro samostatné použití

Chceme, abyste hry na tomto webu mohl použít každý, aniž by musel znát váš tábor. Aby si stačilo vytisknout diplomy, sehnat materiál na popsané hry, vyrobit kostýmy podle návodů nebo fotek a podívat se na inspiraci ve formě videa z vašeho tábora. Většinou nelze vzít vaši táborovou hru a „prostě nám ji poslat“. Samotnou hru je potřeba dost zpracovat tak, aby mělo cenu ji nabídnout ostatním. Chceme opravdu kvalitně zpracované hry.

3) Popis samotné hry, jednotlivých etap a hodnocení hry

Hry popsané tak, si je kdokoliv mohl přečíst, sehnat potřebný materiál a mohl hry hrát. V popisech her je tudíž potřeba se vyvarovat vašich zkratek, přezdívek, místních názvů apod – ty ostatním mnoho neřeknou. Chceme:

  • celkovou motivaci hry a její herní rámec
  • jednotlivé etapy s konkrétním popisem, provedením a potřebnými pomůckami
  • hodnocení hry (systém bodování, postupu družstev, zobrazení na nástěnce apod.)

4) Diplomy a obrázky

Minimálně 15 kvalitních diplomů a 15 obrázků by mělo být součástí každé hry. Kvalitní hry jich mají i několika násobně více. Diplomy ideálně v editovatelném grafickém programu a dále v PDF. Diplomy rozhodně nepřijímáme ve formátu MS Word. K diplomům by měly být přiloženy použité fonty.

5) Fotky zobrazující vaše provedení táborové hry

Jedna fotka řekne za 1000 slov. Nemusíte mít fotky od profesionálního fotografa. Stačí, že na fotkách z vašeho tábora jsou poznat kostýmy, nástěnky, bodování, materiál k jednotlivým etapám apod. Prostě snadno ukážete komukoliv cizímu, jak to vypadalo u vás na táboře. Chceme fotky, kde je poznat provedení vaší táborové hry. Neposílejte nám prosím cokoliv, z čeho není táborová hra poznat. I fotky scénky bez kostýmů a pomůcek jsou bohužel zcela k ničemu.

6) Video z vašeho tábora (volitelné)

Video je volitelné, ale snadno pomůže ostatním nasát atmosférmu vašeho tábora a jeho provedení. Mnohé dobře zpracované táborové hry video mají, ale pro nás není podmínkou.

 

Máme dobrou hru. Jak to probíhá?

Pošlete nám na info@taborove-hry.cz ukázku vaší hry – dokumenty, fotky, obrázky, diplomy. Klidně přes úschovnu nebo jinou online službu.

Vaši hru přijmeme a pečlivě posoudíme. Následně se budeme bavit o předání vaší táborové hry a konkrétním provedení na těchto stránkách. Vyhrazujeme si právo odmítnout libovolnou zaslanou hru bez udání důvodu.

 


identaNabídněte vaši táborovou hru ostatním