Andomal

Indiáni. Kdo by je neznal? Indiánské tábory bývají časté a oblíbené. Jako předlohu jsme vycházeli z Bratrstva od Johna Flannagana. V originále jde o vikingy, avšak my potřebovali tábor na souši, lodě nemáme. Předělali jsme proto vše do indiánského prostředí, pouze příběh o padouchovi, který ukradl posvátný kámen našeho kmene, jsme ponechali. Hlídka nováčků, kteří teprve nedávno prošli výcvikem, se nepodaří a bledá tvář Zavak ukradne Andomal. Nezbývá, než se vydat na cestu plnou nástrah a dobrodružství za ním a očistit svoji pověst.

Indiánské kmeny spolu soupeří při výcviku o to, kdo bude mít tu čest strážit posvátný kámen kmene. Kámen dokazující přízeň bohů. Jen ti nejlepší se dočkají této pocty, ale i tak se podaří prašivé bledé tváři kámen ukrást. Zavak se jmenuje a je proslulý svojí chamtivostí a bezohledností. Než být nadosmrti zostuzeni, vydávají se noví členové kmene po jeho stopě dokud je teplá. Ačkoli je čeká spousta překážek a nesnází, musí získat Andomal zpět stůj co stůj.


Chci vidět popis táborové hry Andomal


Jsem ráda, že jste vytvořili kompletní hry ke stažení, protože nám pomohly při organizování tábora. Fakt velké díky:-) Terezka

Fotky z táborové hry Andomal pro inspiraci


Chci vidět popis táborové hry Andomal


Táborová hra Andomal – diplomy k táborové hře


Chci vidět popis táborové hry Andomal

WinkyAndomal